T¹atni ehk chutney on on Lõuna-Aasiast pärit traditsiooniline maitselisand, mille koostiseks on segu vürtsidest, köögiviljadest ja puuviljadest. Sõna "chutney" tuleneb sanskritikeelsest sõnast "caṭnï", mis tähendab limpsimist. T¹atnit kasutatakse enamasti dipikastmena erinevate lihatoitude juurde, aga ka salatites põneva maitsenüansi andmiseks. Kasu toidu maitsestamisest: tugevad maitseained kiirendavad ainevahetust ning iidse India ayurveda õpetuse kohaselt ergutavad seedetuld. Nende hulka kuuluvad sinep, ingver, t¹illi, kurkum, cayenne pipar. Vürtse kasutades võid suurendada oma päevast kaloripõletust kuni 200 kalori võrra. 25 kogus: Mahedad t¹atnid

Mahedad t¹atnid

T¹atni ehk chutney on on Lõuna-Aasiast pärit traditsiooniline maitselisand, mille koostiseks on segu vürtsidest, köögiviljadest ja puuviljadest.
Sõna "chutney" tuleneb sanskritikeelsest sõnast "caṭnï", mis tähendab limpsimist.
T¹atnit kasutatakse enamasti dipikastmena erinevate lihatoitude juurde, aga ka salatites põneva maitsenüansi andmiseks.
Kasu toidu maitsestamisest: tugevad maitseained kiirendavad ainevahetust ning iidse India ayurveda õpetuse kohaselt ergutavad seedetuld. Nende hulka kuuluvad sinep, ingver, t¹illi, kurkum, cayenne pipar. Vürtse kasutades võid suurendada oma päevast kaloripõletust kuni 200 kalori võrra.

Ettevõttest
Pakume tervislike, eestimaistelt mahepõldudelt pärinevad moose, marmelaade, salateid ja supipõhju. Lisaks traditsioonilistele hoidistele pakume ka hõrgutisi eksootiliste maitselisanditega neile, kes armas- tavad maitseelamusi. Loe edasi.

Tooted
UUS! Punase sibula moos, Astelpajumoos ingveriga, Mustikamoos apelsiniga, Mustsõstramoos kaneeliga, Rabarberi-maasikamoos vanilliga, Õunamoos kardemoniga, Pohlamoos kaneeliga, Mahe Rabarberikeedis, Maasikamoos, Astelpajujahu 75g

Mahetoidust
Mahepõllumajandus on loodushoidlik tootmisviis, mis põhineb tasa-kaalustatud aineringlusel. Mahetoidu eelisteks on vähem aller- geene ja ühtlasem srtuktuur. Mahetoit ei sisalda taimekaitsevahendite jääke, säilitus- ega muid parendusaineid. Loe edasi.

Kontaktandmed
OÜ Mahex
Kadaka tee 44a, 12915 Tallinn Reg.nr.: 12062118,
KMKN: EE101434193
EE932200221051747489 Swedbank
tellimine ja info: Siret Linde
GSM: +372 5183455,

Kodulehe valmistamine aara.ee

Mahedad t¹atnid

Mahedad t¹atnid

Öko Mango t¹atni 180g 3 25 kogus: Öko Tomati-küüslaugu t¹atni 180g 3 T¹atni ehk chutney on on Lõuna-Aasiast pärit traditsiooniline maitselisand, mille koostiseks on segu vürtsidest, köögiviljadest ja puuviljadest. Sõna "chutney" tuleneb sanskritikeelsest sõnast "caṭnï", mis tähendab limpsimist.T¹atnit kasutatakse enamasti dipikastmena erinevate lihatoitude juurde, aga ka salatites põneva maitsenüansi andmiseks.Kasu toidu maitsestamisest: tugevad maitseained kiirendavad ainevahetust ning iidse India ayurveda õpetuse kohaselt ergutavad seedetuld. Nende hulka kuuluvad sinep, ingver, t¹illi, kurkum, cayenne pipar. Vürtse kasutades võid suurendada oma päevast kaloripõletust kuni 200 kalori võrra.

Mahedad t¹atnid

www.mahex.ee © 2015 OÜ Mahex, tel 5183455,