Pakume suurköökidele sobiva suurusega pakendis moose ja teisi pooltooteid mahedatest marjadest ja köögiviljadest. Küsi julgelt pakkumist! Suurköökidele

Suurköökidele

Pakume suurköökidele sobiva suurusega pakendis moose ja teisi pooltooteid mahedatest marjadest ja köögiviljadest.

Meilt on võimalik tellida toitlustusasutustele ökomärgiga:

  • maasikamoosi,
  • mustasõstramoosi,
  • astelpajumarmelaadi,
  • mustikamoosi
  • erinevaid pooltooteid köögiviljadest

1-5kg plastämbrites või sobivas taaras.

 

Küsi julgelt pakkumist!

Ettevõttest
Pakume tervislike, eestimaistelt mahepõldudelt pärinevad moose, marmelaade, salateid ja supipõhju. Lisaks traditsioonilistele hoidistele pakume ka hõrgutisi eksootiliste maitselisanditega neile, kes armas- tavad maitseelamusi. Loe edasi.

Tooted
UUS! Punase sibula moos, Astelpajumoos ingveriga, Mustikamoos apelsiniga, Mustsõstramoos kaneeliga, Rabarberi-maasikamoos vanilliga, Õunamoos kardemoniga, Pohlamoos kaneeliga, Mahe Rabarberikeedis, Maasikamoos, Astelpajujahu 75g

Mahetoidust
Mahepõllumajandus on loodushoidlik tootmisviis, mis põhineb tasa-kaalustatud aineringlusel. Mahetoidu eelisteks on vähem aller- geene ja ühtlasem srtuktuur. Mahetoit ei sisalda taimekaitsevahendite jääke, säilitus- ega muid parendusaineid. Loe edasi.

Kontaktandmed
OÜ Mahex
Kadaka tee 44a, 12915 Tallinn Reg.nr.: 12062118,
KMKN: EE101434193
EE932200221051747489 Swedbank
tellimine ja info: Siret Linde
GSM: +372 5183455,

Kodulehe valmistamine aara.ee

Suurköökidele

Suurköökidele

Meilt on võimalik tellida toitlustusasutustele ökomärgiga: maasikamoosi, mustasõstramoosi, astelpajumarmelaadi, mustikamoosi erinevaid pooltooteid köögiviljadest 1-5kg plastämbrites või sobivas taaras Küsi julgelt pakkumist! Pakume suurköökidele sobiva suurusega pakendis moose ja teisi pooltooteid mahedatest marjadest ja köögiviljadest.

Suurköökidele

www.mahex.ee © 2015 OÜ Mahex, tel 5183455,