Öko mustsõstramoosi kasulikkusest

18. märtsil 2018
Öko mustsõstramoosi kasulikkusest

Kas teadsid, et...

Mustsõstramarjad on ühed suurima C-vitamiinisisaldusega kodumaised marjad ja piisab vaid ühest detsiliitrist mustsõstardest, et kätte saada kogu päevane C-vitamiini vajadus. Mustsõstrad on põletiku-, seene- ja mikroobivastased, ateroskleroosivastased, külmetuse, köha ja palaviku vastased ning üldtugevdavad ja aitavad uriini- ja higierituse soodustamisega haigustekitajad organismist välja ajada.

Kaneel sisaldab üle 15 vitamiini ja mineraalaine. Kaneeli raviomadusi kiitis juba Hippokrates 2500 aastat tagasi. Kaneeli igapäevast tarvitamist koos vedelikuga on soovitatud C-vitamiinivaeguse korral. Kaneel alandab veresuhkrut ning rasva- ja kolesteroolisisaldust veres. Kaneelis sisalduv kumariin on verd vedeldava, seente- ja kasvajavastase toimega. Kaneel suurendab söögiisu, soodustab seedimist ja vähendab kõhugaase.

Allikad: A.Tervonen "Vitamiinijoogid"; E.Maalinn, K.Kolmann, J.Käsi "Ilu ja tervis loodusest"; Wikipedia

Ettevõttest
Pakume tervislike, eestimaistelt mahepõldudelt pärinevad moose, marmelaade, salateid ja supipõhju. Lisaks traditsioonilistele hoidistele pakume ka hõrgutisi eksootiliste maitselisanditega neile, kes armas- tavad maitseelamusi. Loe edasi.

Tooted
UUS! Punase sibula moos, Astelpajumoos ingveriga, Mustikamoos apelsiniga, Mustsõstramoos kaneeliga, Rabarberi-maasikamoos vanilliga, Õunamoos kardemoniga, Pohlamoos kaneeliga, Mahe Rabarberikeedis, Maasikamoos, Astelpajujahu 75g

Mahetoidust
Mahepõllumajandus on loodushoidlik tootmisviis, mis põhineb tasa-kaalustatud aineringlusel. Mahetoidu eelisteks on vähem aller- geene ja ühtlasem srtuktuur. Mahetoit ei sisalda taimekaitsevahendite jääke, säilitus- ega muid parendusaineid. Loe edasi.

Kontaktandmed
OÜ Mahex
Kadaka tee 44a, 12915 Tallinn Reg.nr.: 12062118,
KMKN: EE101434193
EE932200221051747489 Swedbank
tellimine ja info: Siret Linde
GSM: +372 5183455,

Kodulehe valmistamine aara.ee

Öko mustsõstramoosi kasulikkusest

Öko mustsõstramoosi kasulikkusest

Kas teadsid, et

Öko mustsõstramoosi kasulikkusest

www.mahex.ee © 2015 OÜ Mahex, tel 5183455,