Veebipoe Mahex. ee (edaspidi Veebipood) omanik on MAHEX OÜ (registrikood 12062118), Kadaka tee 44a, Tallinn. write(' '+ts1+ts2+' '); info[no-Smpam)@mahex.ee Pangad: SWEDBANK EE932200221051747489 SWIFT kood/BIC: HABAEE2X LHV EE887700771000680490 SWIFT kood/BIC: LHVBEE22 Müügitingimused

Müügitingimused

Veebipoe Mahex.ee (edaspidi Veebipood) omanik on MAHEX OÜ (registrikood 12062118), Kadaka tee 44a, Tallinn.

ÜLDTINGIMUSED

Käesolevad üldtingimused kehtivad veebipoe Mahex.ee klientide ja omanikfirma MAHEX OÜ vahel veebipoest mahex.ee ostetavate toodete puhul tekkivate õigussuhete kohta.

Pärast tellimuse vormistamist kaup broneeritakse kuni seitsmeks päevaks. Ostu-müügi tehing loetakse sõlmituks (jõustunuks) sellest hetkest, kui käesolevate ostutingimuste alusel kokkulepitud ettemaksusumma on laekunud veebipoe mahex.ee arveldusarvele. Juhul kui ettemakset ei laeku, kaup vabastatakse broneeringust ja tellimus tühistatakse.

Ostu sooritamisega, nõustub klient, et on tutvunud mahex.ee veebipoe müügitingimustega.

 

TEAVE TOODETE KOHTA JA HIND

Info toodete kohta ning toitumisalane teave on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Kõik hinnad on toodud eurodes ning sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksu.

Hinnale lisandub kohaletoimetamise tasu Eesti piires tellimmisel Itella Smartposti pakiautomaati 2,96 eurot. Tellides vähemalt 12 toodet, on kohaletoimetamine Eesti Vabariigi piires TASUTA!

Kaubale ise järgi tulles on samuti kauba kätte saamine tasuta. Kaup väljastatakse eelnevalt kokku leppides tel.: 5183455, aadressil Kadaka tee 44a, Tallinn 12519.

 

TELLIMINE JA TELLIMUSE TÄITMINE

Mahex.ee võtab tellimusi vastu järgmiselt: interneti veebipoes automaatse tellimissüsteemi kaudu; telefoni teel; saates tellimuse e-mailiga aadressile .

Tellimus täidetakse pärast ettemaksu laekumist, kui ostjaga pole kokku lepitud teisiti.

NB! Mahex.ee kodulehel ostu sooritamiseks ei pea olema registreerunud klient. Ostu saab sooritada ka külaliskasutajana!

 

TOODETE EEST TASUMINE

Arve saadetakse kliendile tellimuse kinnitusena elektronpostiga. Klient on kohustatud enne arve tasumist kontrollima, et andmed arvel vastavad tellimusele.

Maksetähtajaks on 7 päeva alates arvel näidatud kuupäevast.

Tellimust hakatakse täitma alates hetkest, kui kogu arvel näidatud summa on laekunud MAHEX OÜ arveldusarvele.

Kui raha ei laeku maksetähtajaja jooksul, siis tellimus tühistatakse automaatselt.

 

KOHALE TOIMETAMINE

Kohaletoimetusaeg on tarneinfos toodud tööpäevades. Tellimus postitatakse hiljemalt 3 päeva pärast arve laekumist Mahex ÜO pangakontole.

Kohaletoimetamise viisiks on Itella SmartPost pakiautomaat.

Kohe kui kaup on saabunud postioperaatori klienditeenindusse, teavitatakse Klienti sellest elektronpostiga või sõnumiga telefonile.

Klient on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Mahex.ee ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

 

TELLIMUSE TÜHISTAMINE JA TOODETE TAGASTAMINE

Ostjal on õigus tühistada maksmata tellimus 7 kalendripäeva jooksul. Tagastatav toode peab olema avamata ja säilitatud ettenähtud temperatuuril. Toote pakend ja välimus peab olema kahjustamata.

Kliendil on õigus kaup vahetada samas vääringus teiste e-pood Mahex.ee toodete vastu või nõuda kauba eest makstud raha tagastamist järgnevatel juhtudel:

-Kauba säilivusaeg on kliendini jõudes vähem kui 7 päeva.
-Klient avastab kauba saabudes toote pakis vöörkeha(d). Kõiki Mahex.ee e-poes müüdavaid tooteid tuleb säilitada kuivas ja jahedas, peale avamist kindlasti külmkapis. Valest säilitamisest tulenevate defektidega tooteid ei asendata ning nende eest makstud raha ei tagastata.

 

PRIVAATSUS JA ANDMEKAITSE

Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

Kõik mahex.ee veebipoe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

MAHEX OÜ ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele.

 

VASTUTUS JA VÄÄRAMATU JÕUD

Mahex.ee ei vastuta kliendile tekitatud kahjude eest või viivituse eest toote kohaletoimetamisel juhul, kui kahju või viivitus on tingitud asjaolust, mida mahex.ee ei saanud mõjutada, ei näinud ega võinud ette näha.

 

KONTAKTANDMED

Mahex OÜ

Reg. nr. 12062118

KM reg. nr. EE101434193

Aadress: Kadaka tee 44a, Tallinn, 12915

Telefon: + 372 518 3455

e-post:

Pangad:

SWEDBANK EE932200221051747489 SWIFT kood/BIC: HABAEE2X

LHV EE887700771000680490 SWIFT kood/BIC: LHVBEE22

Ettevõttest
Pakume tervislike, eestimaistelt mahepõldudelt pärinevad moose, marmelaade, salateid ja supipõhju. Lisaks traditsioonilistele hoidistele pakume ka hõrgutisi eksootiliste maitselisanditega neile, kes armas- tavad maitseelamusi. Loe edasi.

Tooted
UUS! Punase sibula moos, Astelpajumoos ingveriga, Mustikamoos apelsiniga, Mustsõstramoos kaneeliga, Rabarberi-maasikamoos vanilliga, Õunamoos kardemoniga, Pohlamoos kaneeliga, Mahe Rabarberikeedis, Maasikamoos, Astelpajujahu 75g

Mahetoidust
Mahepõllumajandus on loodushoidlik tootmisviis, mis põhineb tasa-kaalustatud aineringlusel. Mahetoidu eelisteks on vähem aller- geene ja ühtlasem srtuktuur. Mahetoit ei sisalda taimekaitsevahendite jääke, säilitus- ega muid parendusaineid. Loe edasi.

Kontaktandmed
OÜ Mahex
Kadaka tee 44a, 12915 Tallinn Reg.nr.: 12062118,
KMKN: EE101434193
EE932200221051747489 Swedbank
tellimine ja info: Siret Linde
GSM: +372 5183455,

Kodulehe valmistamine aara.ee

Müügitingimused

Müügitingimused

ÜLDTINGIMUSED Käesolevad üldtingimused kehtivad veebipoe Mahex ee klientide ja omanikfirma MAHEX OÜ vahel veebipoest mahex Veebipoe Mahex.ee (edaspidi Veebipood) omanik on MAHEX OÜ (registrikood 12062118), Kadaka tee 44a, Tallinn.

Müügitingimused

www.mahex.ee © 2015 OÜ Mahex, tel 5183455,