Siit leiad kasulikku infot mahetoidu kohta ja vastuseid erinevatele "miks" küsimustele:) ee Evelin Ilves: Kaubandusest on mahetoitu raske leida Infot mahetoidu kohta Hästi hallatavad kodulehed otse pühendunud valmistajatelt. Terviklikud disaini ja sisulahendused Aara disainibüroolt.

Infot mahetoidu kohta

Siit leiad kasulikku infot mahetoidu kohta ja vastuseid erinevatele "miks" küsimustele:)

Ettevõttest
Pakume tervislike, eestimaistelt mahepõldudelt pärinevad moose, marmelaade, salateid ja supipõhju. Lisaks traditsioonilistele hoidistele pakume ka hõrgutisi eksootiliste maitselisanditega neile, kes armas- tavad maitseelamusi. Loe edasi.

Tooted
UUS! Punase sibula moos, Astelpajumoos ingveriga, Mustikamoos apelsiniga, Mustsõstramoos kaneeliga, Rabarberi-maasikamoos vanilliga, Õunamoos kardemoniga, Pohlamoos kaneeliga, Mahe Rabarberikeedis, Maasikamoos, Astelpajujahu 75g

Mahetoidust
Mahepõllumajandus on loodushoidlik tootmisviis, mis põhineb tasa-kaalustatud aineringlusel. Mahetoidu eelisteks on vähem aller- geene ja ühtlasem srtuktuur. Mahetoit ei sisalda taimekaitsevahendite jääke, säilitus- ega muid parendusaineid. Loe edasi.

Kontaktandmed
OÜ Mahex
Kadaka tee 44a, 12915 Tallinn Reg.nr.: 12062118,
KMKN: EE101434193
EE932200221051747489 Swedbank
tellimine ja info: Siret Linde
GSM: +372 5183455,

Kodulehe valmistamine aara.ee

Infot mahetoidu kohta

Infot mahetoidu kohta

Teemakohased artiklid ja bro¾üürid: Kuidas mahetootmine käib? Mahepõllumajandus Eestis/Organic Farming in Estonia 2014 Mahetoit lasteasutustes Miks pakkuda lasteasutustes Mahetoitu? Pikk Siit leiad kasulikku infot mahetoidu kohta ja vastuseid erinevatele "miks" küsimustele:)

Infot mahetoidu kohta

Siit leiad kasulikku infot mahetoidu kohta ja vastuseid erinevatele "miks" küsimustele:) Hästi hallatavad kodulehed otse pühendunud valmistajatelt. Terviklikud disaini ja sisulahendused Aara disainibüroolt.
www.mahex.ee © 2015 OÜ Mahex, tel 5183455,