Tervislikud, eestimaistelt mahepõldudelt pärinevad gurmeemoosid, marmelaadid ja teised hõrgutised. Mahex on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige Mahedad hoidised Mahex'ist

Mahedad hoidised Mahex'ist

Tervislikud, eestimaistelt mahepõldudelt pärinevad gurmeemoosid, marmelaadid ja teised hõrgutised.

Mahedad hoidised Mahex'ist

Pakume käsitööna valmistatud traditsioonilisi hoidiseid uudsete eksootiliste maitselisanditega neile, kes armastavad maitseelamusi ja naudingulisi hõrgutisi. Retseptides on aluseks võetud tuntud Eesti kokkade soovitused.

 

Kasutame ainult naturaalseid koostisaineid, kindlasti ei kasutata kunstlikke värv- ja säilitusaineid. Toodete säilimine tagatakse traditsiooniliste, naturaalsete säilitusainete kasutamisega, nagu on sool, suhkur ja naturaalne äädikas. Äädikatest kasutame kas õuna- või veiniäädikat. Marinaadide valmistamisel lähtume eelkõige tervislikkusest, seetõttu ei ole meie marinaadide koostises kunstlikku äädikat (etaanhape). Loe lähemalt uudiseid tootearendusest.

 

Tooted ökomärgistusega

Ökomärgiga toodetes kasutame eranditult ainult kontrollitud mahepõllumajandusest pärit toorainet. Marjad ja õunad on pärit eestimaistelt põldudelt, mahe roosuhkur Taanist.

 

Meie juures valmib hoole ja armastusega valitud parimast mahetoorainest valmistatud gurmeemoos, millega ei ole patt maiustada. Meie põhiväärtused on tervislik toitumine ja keskkonnasäästlikkus.

 

Mahex on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ettevõttest
Pakume tervislike, eestimaistelt mahepõldudelt pärinevad moose, marmelaade, salateid ja supipõhju. Lisaks traditsioonilistele hoidistele pakume ka hõrgutisi eksootiliste maitselisanditega neile, kes armas- tavad maitseelamusi. Loe edasi.

Tooted
UUS! Punase sibula moos, Astelpajumoos ingveriga, Mustikamoos apelsiniga, Mustsõstramoos kaneeliga, Rabarberi-maasikamoos vanilliga, Õunamoos kardemoniga, Pohlamoos kaneeliga, Mahe Rabarberikeedis, Maasikamoos, Astelpajujahu 75g

Mahetoidust
Mahepõllumajandus on loodushoidlik tootmisviis, mis põhineb tasa-kaalustatud aineringlusel. Mahetoidu eelisteks on vähem aller- geene ja ühtlasem srtuktuur. Mahetoit ei sisalda taimekaitsevahendite jääke, säilitus- ega muid parendusaineid. Loe edasi.

Kontaktandmed
OÜ Mahex
Kadaka tee 44a, 12915 Tallinn Reg.nr.: 12062118,
KMKN: EE101434193
EE932200221051747489 Swedbank
tellimine ja info: Siret Linde
GSM: +372 5183455,

Kodulehe valmistamine aara.ee

Mahedad hoidised Mahex'ist

Mahedad hoidised Mahex'ist

Pakume käsitööna valmistatud traditsioonilisi hoidiseid uudsete eksootiliste maitselisanditega neile, kes armastavad maitseelamusi ja naudingulisi hõrgutisi Retseptides on aluseks võetud tuntud Eesti kokkade soovitused Tervislikud, eestimaistelt mahepõldudelt pärinevad gurmeemoosid, marmelaadid ja teised hõrgutised.

Mahedad hoidised Mahex'ist

www.mahex.ee © 2015 OÜ Mahex, tel 5183455,