ly/2meXGcS Meie väike maiasmokk on juba Mahex’i moosid üles leidnud ja teab, mida jõuluvana kingikotti soovida ;) Kingiidee - mahe gurmeemoos

Kingiidee - mahe gurmeemoos

Siret 21. nov. 2017
Kingiidee - mahe gurmeemoos

Head mahemoosisõbrad!
Kui sa ikka veel murrad pead, mida sel aastal oma sõpradele, perele või äripartneritele jõuludeks kinkida, siis tervisliku, eestimaistest mahemarjadest hõrgu maiuspala leiad siit: 
http://bit.ly/2meXGcS
Meie väike maiasmokk on juba Mahex’i moosid üles leidnud ja teab, mida jõuluvana kingikotti soovida ;)

Ettevõttest
Pakume tervislike, eestimaistelt mahepõldudelt pärinevad moose, marmelaade, salateid ja supipõhju. Lisaks traditsioonilistele hoidistele pakume ka hõrgutisi eksootiliste maitselisanditega neile, kes armas- tavad maitseelamusi. Loe edasi.

Tooted
UUS! Punase sibula moos, Astelpajumoos ingveriga, Mustikamoos apelsiniga, Mustsõstramoos kaneeliga, Rabarberi-maasikamoos vanilliga, Õunamoos kardemoniga, Pohlamoos kaneeliga, Mahe Rabarberikeedis, Maasikamoos, Astelpajujahu 75g

Mahetoidust
Mahepõllumajandus on loodushoidlik tootmisviis, mis põhineb tasa-kaalustatud aineringlusel. Mahetoidu eelisteks on vähem aller- geene ja ühtlasem srtuktuur. Mahetoit ei sisalda taimekaitsevahendite jääke, säilitus- ega muid parendusaineid. Loe edasi.

Kontaktandmed
OÜ Mahex
Kadaka tee 44a, 12915 Tallinn Reg.nr.: 12062118,
KMKN: EE101434193
EE932200221051747489 Swedbank
tellimine ja info: Siret Linde
GSM: +372 5183455,

Kodulehe valmistamine aara.ee

Kingiidee - mahe gurmeemoos

Kingiidee - mahe gurmeemoos

Head mahemoosisõbrad! Kui sa ikka veel murrad pead, mida sel aastal oma sõpradele, perele või äripartneritele jõuludeks kinkida, siis tervisliku, eestimaistest mahemarjadest hõrgu maiuspala leiad siit: http://bit ly/2meXGcS Meie väike maiasmokk on juba Mahex’i moosid üles leidnud ja teab, mida jõuluvana kingikotti soovida ;)

Kingiidee - mahe gurmeemoos

www.mahex.ee © 2015 OÜ Mahex, tel 5183455,